BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

portal

Skład Rady Miejskiej III kadencji (1998-2002)
Opublikowano: 29.10.2007
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt

Rada Miejska:

  1. Alodia Kraska - Przewodnicząca Rady
  2. Halina Ulińska - Wiceprzewodnicząca Rady
  3. Jadwiga Zielińska - Osińska
  4. Jerzy Ryczkowski
  5. Maria Witowska - Veit
  6. Paweł Terlikowski
  7. Roman Postek
  8. Andrzej Grabek
  9. Czesław Okoń
  10. Jolanta Roguska
  11. Wiesław Brudnicki
  12. Andrzej Dębiec
  13. Marian Gołoś
  14. Wanda Kosińska
  15. Tadeusz Kłos
  16. Edmund Kałuski
  17. Stanisław Kucharek
  18. Elżbieta Sewrynik
  19. Barbara Szymańska
  20. Krzysztof Wyszogrodzki
  21. Mirosław Jaszczur
  22. Zbigniew Skuba


Komisja Rozwoju Gospodarczego:

  1. Mirosław Jaszczur - przewodniczący
  2. Wiesław Brudnicki
  3. Andrzej Grabek
  4. Tadeusz Kłos
  5. Stanisław Kucharek
  6. Jerzy Ryczkowski
  7. Barbara Szymańska
  8. Andrzej Dębiec


Komisja Samorządów i Przestrzegania Prawa:

  1. Krzysztof Wyszogrodzki - przewodniczący
  2. Edmund Kałuski
  3. Jolanta Roguska
  4. Maria Witowska - Veit
  5. Jan Mielniczek (członek komisji spoza Rady)
  6. Ireneusz Królik (członek komisji spoza Rady)


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Terenami:

  1. Elżbieta Sewerynik - przewodnicząca
  2. Stanisław Kucharek
  3. Jerzy Ryczkowski
  4. Andrzej Grabek
  5. Artur Witek (członek komisji spoza Rady)
  6. Grzegorz Jaszczur (członek komisji spoza Rady)


Komisja Zdrowia, Oświaty i Kultury:

  1. Wanda Kosińska - przewodnicząca
  2. Wiesław Brudnicki
  3. Andrzej Dębiec
  4. Mirosław Jaszczur
  5. Tadeusz Kłos
  6. Czesław Okoń
  7. Roman Postek
  8. Jolanta Roguska
  9. Zbigniew Skuba
  10. Barbara Szymańska
  11. Paweł Terlikowski
  12. Halina Ulińska
  13. Krzysztof Wyszogrodzki


Komisja Rewizyjna:

  1. Edmund Kałuski - przewodniczący
  2. Czesław Okoń
  3. Wanda Kosińska
  4. Elżbieta Sewerynik
  5. Paweł Terlikowski
  6. Maria Witowska - Veit


Miejska Komisja ds. Profilaktyki, Resocjalizacji oraz Rozwiązywania Problemów Alkoholowych:

  1. Ksiądz Jarosław Błażejak
  2. Władysław Kałuski
  3. Renata Kamińska
  4. Wanda Kosińska
  5. Ewa Kowalczyk
  6. Anna Majewska
  7. Paweł Marchela
  8. Marek Mudant
  9. Marzena Rusjan
  10. Katarzyna Waszuk
Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu