BIP
epuap.png_d16aa17721da1650bd770811977dc138
fb.png_350bb9b4492e3f107519917dbd199e19
PL EN
herb.png_f36a4d9ef7fe6dc9de62dac722db85d5

portal

Skład Rady Miejskiej VII kadencji (2014-2018)
Opublikowano: 01.12.2014
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt
grafika

 

 

 

 

 

 

1. Antoński Jacek - Przewodniczący Rady Miejskiej (pełni funkcję od 26.11.2015 r.)
2. Roguska Jolanta Marianna - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej (pełni funkcję od 26.11.2015 r.)
3. Szymańska Barbara Teresa - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
4. Biernat Grzegorz
4. Chrupek Janusz
6. Gashi Beata Elżbieta
7. Grabek Andrzej Antoni
8. Kuć Paweł Marcin
9. Mielniczek Stanisław Franciszek
10. Piotrowski Leszek (pełni funkcję od 30.03.2015 r.)
11.Rejmuza Iwona
12. Ryczkowski Tadeusz Franciszek - (Przewodniczący Rady Miejskiej do 29.09.2015 r.)
13. Szcześnik Halina
14. Szczęśniak Jerzy Edward
15. Witkowski Mariusz Adam


Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt
Szukaj w Portalu
ustaw opcje
Pogoda Węgrów z serwisu